Arany Ára Grafikon

Kézilabda Női Bajnokok Ligája

Wed, 22 Jun 2022 19:18:28 +0000
szakmunkás-minimálbér-2021-nettó

A Váci NKSE hazai pályán 31–30-ra kikapott a román Ramnicu Valcea csapatától a női kézilabda Európa-liga csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában. Vereséggel búcsúzott a Vác (Fotó: Földi Imre) A magyar csapat keretéből ezúttal csak Bárdy Noémi hiányzott. Az már korábban eldőlt, hogy a Vác nem juthat tovább a negyeddöntőbe, a Valcea viszont már biztosította helyét a legjobb nyolc között. A két csapat romániai mérkőzésén 22 perc alatt tízgólos előnyt dolgozott ki a Valcea, ezúttal viszont sokkal jobban kezdett a Vác, összeszedettebben kézilabdázott és a tizedik percben 7–4-re vezetett. Minden hazai találat után villámgyors román ellenakció és gól következett, így a váciak nem tudtak ellépni, sőt a 21. percben egyenlítettek a vendégek. "A visszarendeződésnél semmi fontosabb nem lehet! " – mondta az időkérésnél Ottó Katalin vezetőedző. Játékosai igyekeztek betartani az utasítását, ennek köszönhetően a szünetben is vezettek. A második félidőt is remekül kezdte a magyar együttes (20–16), de a Valcea gyors ellentámadásait ekkor sem sikerült megfékeznie, így a románok egy 8–2-es sorozattal fordítottak és a 43. percben első alkalommal vezettek.

1. Női kézi BL: a Bresttel játsztik a Győr a final fourért - NSO
  2. Átrobogott budapesti ellenfelén a Győr a női kézilabda NB I-ben | M4 Sport
  3. Kézilabda: Bajnokok Ligája - női 2021/2022 eredmények - Livesport.com
  4. BAJNOKOK LIGÁJA - Női - Final Four
  5. Bajnokok Ligája - női 2021/2022 eredmények, Kézilabda Európa - Eredmenyek.com

Női kézi BL: a Bresttel játsztik a Győr a final fourért - NSO

12 Metz Handball (1/1) – SCM Ramnicu Valcea (2/4) 2020. 11 Győri Audi ETO KC (2/1) – CSM Bucuresti (1/4) 16:50 Team Esbjerg (1/2) – Buducsnoszt (2/3) Brest Bretagne HB (2/2) – Rosztov-Don (1/3) A koronavírus okozta globális egészségügyi helyzet folyamatos és gondos elemzését követően az Európai Kézilabda Szövetség 2020. június 26-án bejelentette, hogy a 2019-20. évi DELO Női Bajnokok Ligája már eleve halasztott, 2020. szeptember 3-6. közötti időpontra kiírt negyeddöntőit és a Final Four-t törlik.

Ezen kívül Alonso, Kovacic és Werner a kezdőben kaphat helyet, míg a Sasok ellen gyengén teljesítő Lukaku, vélhetően csak a kispadra ül majd le. [3780917] 2022-02-22 21:00:00 Chelsea - Lillex Ami a vendégeket illeti, a Lille felemás, ugyanakkor mondhatni felemelkedő passzban van. A kéthetes leállás előtt 2-0-ra kapott ki a Bresttől, majd jött a PSG elleni hazai 1-5, amit a Montpellier idegenbeli legyőzésével (1-0) adott át a múltnak. Mindezek után kissé meglepő, hogy hétvégén viszont csak gól nélküli remire volt jó otthoni környezetében a kiesés ellen menekülő Metz ellen, igaz, legalább nem szenvedett vereséget... Hiányzók terén ugyanakkor jó a helyzet a franciáknál, biztosan ugyanis csak és kizárólag Karnezisz marad ki, aki nem számít alapembernek, idén még szóhoz sem jutott, rajta kívül pedig mindössze Angel Gomes játéka kérdéses, akit a pénteki meccs 27. percében le kellett cserélni, helyettese Weah lehet. betfair Mire érdemes fogadni? A Chelsea van jobb passzban, minőségibb játékoskerettel rendelkezik, a hiányzói ellenére is, ráadásul hazai pályán játszhat, avagy teljes mértékben érthető a fogadóirodák oddsszabása.

Átrobogott budapesti ellenfelén a Győr a női kézilabda NB I-ben | M4 Sport

Akár 15. 000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek A bet365 fogadási krediteket ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15. 000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+ SEGÍTSÉG: Ez a(z) Bajnokok Ligája - női 2020/2021 oldala a Kézilabda/Európa szekcióban. Az kínálatában megtalálhatóak a(z) Bajnokok Ligája - női 2020/2021 eredményei, a tabellák és a részletes meccsinformációk. A(z) Bajnokok Ligája - női 2020/2021 meccsei mellett további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozatának eredményeit is megtalálhatod az oldalain. Továbbiak

EHF-bajnokok ligája 2021–2022-es EHF-bajnokok ligája Címvédő Barcelona Legtöbb győzelem Barcelona (10 győzelem) Adatok Sportág Kézilabda Résztvevők 16 (csoportkör) Kontinens Európa ( EHF) Időpont minden évben, szeptember–május Alapítva 1955 Első esemény 1956 Eddigi események száma 61 (2021-ig) Honlap EHF-bajnokok ligája Az EHF-bajnokok ligája a legjelentősebb európai kupasorozat a kézilabdában, amelyen klubcsapatok vesznek részt. A versenyt minden évben az Európai Kézilabda-szövetség írja ki. A Bajnokok Ligája küzdelemsorozatot először 1957 -ben csak a férfi ágban rendezték meg. Ebben az évben még nem is igazából a kézilabda klubok, hanem a városok versengtek egymással. 1959 -től rendezik kifejezetten a klubcsapatok részére ezt a versenyt, amelyet a kezdetekkor még Bajnokcsapatok Európa Kupájának neveztek. Nők számára 1961 -től rendezik meg a viadalt. Legtöbb győzelemmel a Barcelona csapata rendelkezik, amely tíz alkalommal hódította el a győztesnek járó trófeát.

Kézilabda: Bajnokok Ligája - női 2021/2022 eredmények - Livesport.com

6. perc: 5–3. 10. p. : 7–4. 21. : 11–11. 27. : 14–14. 35. : 20–16. 40. : 22–22. 45. : 24–25. 50. : 28–28. 56. : 30–30 Kiállítások: 4, ill. 6 perc Hétméteresek: 3/3, ill. 2/2 MESTERMÉRLEG Ottó Katalin: – Sokkal jobb találkozót játszottunk, mint korábban Romániában. Meg akartuk mutatni a szurkolóinknak is az igazi arcunkat, azt, hogy tudunk keményen harcolni. Az első pillanattól kezdve szoros küzdelem folyt a pályán. Elégedett vagyok a teljesítményünkkel, sokat tanultunk a nemzetközi meccsekből. Bent Dahl: – A továbbjutás szempontjából egyik csapatnak sem volt lényeges már a meccs, de a minél jobb teljesítmény elérése érdekében minden mérkőzés fontos. Mindig nehéz és intenzív csatákat vívunk a Vác otthonában, ez így volt a korábbi csapatommal is. A D-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE 1. Viborg (dán) 6 4 2 – 185–149 10 2. Valcea (román) 6 4 1 1 178–172 9 3. Chambray (francia) 6 1 1 4 163–176 3 4. Vác 6 1 – 5 167–196 2

Leszakítani azonban nem tudták ellenfelüket, amely egy újabb időkérést követően megint lendületbe jött. Felváltva születtek a gólok, az utolsó percben a hazaiak az egyenlítésért támadtak, de két másodperccel a vége előtt Hámori Konszuéla lövését kivédte a kapus, így a váciak egy győzelemmel és öt vereséggel zárták szereplésüket. Kuczora Csenge kilenc, Kácsor Gréta öt gólt szerzett, a túloldalon Bobana Klikovac és Irina Glibko hét-hét alkalommal talált be. NŐI KÉZILABDA EURÓPA-LIGA CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ D-CSOPORT VÁCI NKSE–SCM RAMNICU VALCEA (román) 30–31 (16–15) Vác, 600 néző. V: Antasev, Muszatov (oroszok) VÁC: Bukovszky – Diószegi 2, Világos, Helembai F. 2, Kuczora 9 (3), Kácsor 5, Schatzl Natalie 2. Csere: Pásztor B. (kapus), Hámori 4, Ballai B. 1, Szondi 2, Aron, Grosch 3, Kovalcsik. Edző: Ottó Katalin VALCEA: Hosu – Zs. Nikolics 3, Bucur 1, Liscsevics 1, B. Klikovac 7, Hlibko 7 (2), Florica 3. Csere: Roch, Rus (kapusok), O. Gorsenyina 4, Dache 2, Elghaoui 2, Lupei 1, Dascalete. Edző: Bent Dahl Az eredmény alakulása.

7. Gránit bank személyi kölcsön oelcsoen kalkulator
  8. Bajnokok Ligája - női 2020/2021 eredmények, tabellák, Kézilabda Európa - Eredmenyek
  9. In addition jelentése 4

Átrobogott budapesti ellenfelén a Győr a női kézilabda NB I-ben A Győri Audi ETO KC 34-22-re nyert az MTK vendégeként a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén. Pál Tamara három góljával, 3–2-re még vezetett az MTK, de tíz perccel később már öttel húzott el a Győr. A vendégek tízzel is vezettek már az első félidő vége előtt, azonban Pál három másodperccel a szünet előtt ismét betalált – a fiatal irányító hat gólt szerzett az első harminc percben. A folytatásban tizenhárommal is vezetett az ETO, végül tizenkettővel győztek. A Győr legeredményesebb gólszerzője az öt gólt szerző Veronica Kristiansen és Estelle Nze-Minko, míg a hazaiaknál Pál hetet lőtt. MTK Budapest-Győri Audi ETO KC 22-34 (12-21) A tabella: 1. Győri Audi ETO KC 21 21 – – 718-436 42 pont 2. FTC-Rail Cargo Hungaria 18 17 – 1 566-402 34 3. DVSC Schaeffler 19 15 – 4 548-469 30 4. Váci NKSE 18 12 – 6 567-520 24 5. Siófok KC 19 11 – 8 584-575 22 6. Motherson Mosonmagyaróvár 19 10 1 8 593-560 21 7. Kisvárda Master Good SE 19 8 2 9 484-508 18 8.