Arany Ára Grafikon

Arizona Teke Győr

Wed, 22 Jun 2022 20:32:49 +0000
steven-universe-hentai

2021. 11. 21., vasárnap, 09:22 A férfi teke Szuperliga 9., utolsó őszi fordulójában a Győr-Szol TC-t fogadta az Investment Közutasok Kaposvári TK csapata. Az ifjúsági mérkőzésen csak az első szettben volt esélye a hazaiaknak, Fajtai Bálint nyert, Balogh Kristóf döntetlenre végzett. Ezután a győriek magasabb fokozatban kapcsoltak és nem adtak esélyt a kaposváriaknak, végül 3:1-re nyertek. A felnőtt mérkőzés első sorában Horváth László gyengébben kezdett, hiába nyerte meg a harmadik és negyedik szettet, a fahátrányt már nem tudta ledolgozni, így a győriek szerezték a csapatpontot. Pintér György ellenfele nagyon bekezdett, de a második szettől az Közutasok játékosa átvette az irányítást és remek 630 fás eredménnyel kiegyenlítette a csapatpontok állását. A vendégek 5 fával vezettek. A második sorban Kálny Krisztián gyengén teljesített, a helyére érkező Bóka Ákos jól szállt a játékba, de ez utolsó szett a vendég játékosnak sikerült jobban, így ez a pont is a győrieké lett. Kis Richárd megismételte az elmúlt heti teljesítményét, amivel mindössze egy szettet tudott nyerni a mérkőzés legjobb eredményét elérő Somodi Károly ellen.

Movie

A második sorban ifj. Móricz Zoltán csapatkapitány (635 fa) és Tóth Áron (605 fa) is nagyon jól gurított, így mindketten begyűjtötték a pontokat, a Répcelaki pedig 3-1-re, 32 fával átvette a vezetést! A végjátékban Bíró Patrik nagy csatában alulmaradt a Szentgotthárdról érkező Somodi Károllyal szemben (571-578), Bóka Róbert azonban ihletett formában belökte a célba a répcelaki együttest, miután 636-600 arányban múlta felül a rutinos Koller Dánielt, így a vendég alakulat bravúros, 6-2-es győzelemmel zárta a rangadót, és amit ki kell emelni, mindezt 3671 fás eredménnyel érte el úgy, hogy a Győr is jól teljesített 3610 egységgel. A folytatásban (szeptember 18-án, 12 órától) a bajnokság egyik nagy favoritját, a világbajnokokkal tűzdelt Szegedet fogadja a Répcelaki SE. Fotó forrása: Zalavári Miklós (Facebook)

Rendezvény helyszín 70 főig! Érdeklődj elérhetőségeinken. Kóstold meg KÁVÉ KÜLÖNLEGESSÉGEINKET! Megbeszélés? Találkozó? Állunk rendelkezésedre. Kóstold meg frissítőinket.. csütörtök, akkor PIZZANAP! Minden pizzank 980 Ft! Teke a legjobb csapatépítő! :) Gyere el, játssz velünk! Tekepálya díja 3000Ft / óra / pálya. left right

A vendégek előnye 92 fára nőtt. A záró sorban Sághy Tamás jól kezdett, ellenfele viszont a második hatvan gurításban megfordította a párharcot, megszerezve a negyedik győri csapatpontot. Nagy Gergőnek akadozott a játéka, ennek ellenére közel került a 600 fás határhoz, mellyel a csapatpontot is megszerezte. A Győr-Szol TC csapata 6:2 arányban, 108 fával nyerte a mérkőzést. A Közutasok második legjobb hazai eredményüket érték el a szezonban, ezúttal ez kevés volt, de biztató a tavaszi folytatásra. Az Investmentesek jelenleg a 8. helyen állnak, jó eséllyel ezen a helyen is zárják majd az őszi szezont az elmaradt mérkőzések pótlását követően. Eredmények: Investment Közutasok KTK - Győr-Szol TC 2:6 (3530 - 3638) Horváth László 590 - Danóczy Richárd 616 (2:2) Pintér György 630 - Németh Máté 609 (3:1) Kálny Krisztián (Bóka Ákos) 555 - Lendvai András 581 (1:3) Kis Richárd 572 - Somodi Károly 633 (1:3) Sághy Tamás 585 - Koller Dániel 608 (2:2) Nagy Gergő 598 - Németh Gábor 591 (2:2) Ifjúsági mérkőzés: Investment Közutasok KTK - Győr-Szol TC 0:4 (985 - 1126) Fajtai Bálint 500 - Nagy Dávid 553 (1:3) Balogh Kristóf 485 - Tóth Dániel 573 (0, 5:3, 5)

Értékes agancsukért üldözik a szarvasokat Győr-Moson-Sopronban is

arizona teke győr időjárás
  1. Osztályfőnöki tanmenet 8 osztály film
  2. NBC Kupa győztes az Ipartechnika Győr SE, bronzérmet szerzett a Répcelaki SE az Európa-Kupán | Teke Sport
  12. Cica hajdú bihar

Értékes agancsukért üldözik a szarvasokat Győr-Moson-Sopronban is Agrotrend - 22. 03. 14 13:39 Tudomány Szarvasagancsot találni az erdei séta közben mindenképp nagy öröm. A megszemlélést követően azonban nem szabad hazavinni ezeket, aki mégis így tesz, az lopást követ el. 1 kapcsolódó hír Bevezető szöveg megjelenítése Opciók Értékes agancsukért üldözik a szarvasokat Győr-Moson-Sopronban is Startlap - 22. 14 13:39 Tudomány Szarvasagancsot találni az erdei séta közben mindenképp nagy öröm. A megszemlélést követően azonban nem szabad hazavinni ezeket, aki mégis így tesz, az lopást követ el.

Zalaegerszegi TK–Répcelaki SE 7:1 (3689-342). Zalaegerszeg, férfi teke Szuperliga-mérkőzés. Zalaegerszeg: Fehér 594, Kakuk 642, Kozma 598, Járfás 612, Nemes 653, Pintér 590. Répcelak: Molnár 537, Rozmán 557, Móricz 596, Bíró 636, Kuslics 560, Bóka 534. Edző: Kiss Zsolt. Az első sorban sem Molnár Pálnak, sem Rozmán Szabolcsnak nem volt lehetősége a pontszerzésre Kakuk Levente és Fehér Zoltán ellen. A második sorban, Móricz Zoltánnak az utolsó dobásokig állt a lehetőség a pontszerzésre, de végül pár fával alulmaradt (598-596). Párja, Bíró Patrik azonban 636 ütött fával, 3-1-es szettaránnyal nyerte párharcát Járfás Szilárd ellen. Az utolsó sorban Kuslics Gergelynek és Bóka Róbertnek sem sikerült a pontszerzés a nap legjobb eredményét elért Nemes Attila (653 fa), illetve a volt répcelaki Pintér Károly ellen. A zalaegerszegi együttes tehát végül 7-1-re nyert. Ifjúsági: 4:0 (1134-951). Varga B. 514, Kiss B. 437.

NBC Kupát nyert az Ipartechnika Győr SE - Győr Megyei Jogú Város Honlapja

arizona teke győr movie

A Közutasok 16 fára csökkentették hátrányukat – voltak szakaszok, mikor vezettek is –, pontok terén viszont vezettek 3:1-re. A záró sorban Kálny gyengén kezdett, 39 fás hátrányba került, ami után hiába nyert javuló játékkal két szettet, a különbség megmaradt, a győrieké lett a pont. Illés ellenfele nagyon bekezdett, állva hagyta ezzel a kaposvári játékost és a csapatpont sorsát is eldöntötte ezzel, így a hazaiak 5:3 arányban megnyerték a mérkőzést. Ezzel a 2021/22-es bajnokság befejeződött, az Investmentesek a tabella nyolcadik helyén végeztek. A Közutasok még a Magyar Kupában és egyéni versenyeken lépnek pályára. A Kupában a Tiszakécske csapata ellen április 15-én játszák a visszavágót, és nehéz helyzetben vannak a kaposváriak, mivel az első mérkőzésen 5:1-es vereséget szenvedtek, ennek ellenére továbbra is a továbbjutás a céljuk. A Nyugat Magyarországi Egyéni Bajnokságra Pintér György és Németh Tibor jutott be, ami Győrben lesz április 23-án. Győr Szol TC - Investment Közutasok Kaposvári TK 5:3 (3616 - 3466) Németh Máté 579 - Pintér György 580 (2:2) Danóczy Richárd 634 - Bóka Ákos 586 (3:1) Hungler Barna 590 - Horváth László 605 (2:2) Kiss Norbert 561 - Nagy Gergő 577 (1, 5:2, 5) Somodi Károly 618 - Kálny Krisztián 578 (2:2) Koller Dániel 634 - Illés Richárd 540 (3:1) A bajnokság végeredménye: Csapat GY D V P 1.

Mind a férfi, mind a női Szuperligában hazai pályán győztek a Fradi tekecsapatai. A hétvégén újabb fordulót rendeztek a tekézők Szuperligájában. Az FTC férfi felnőtt csapata nagy csatában az Ajkát győzte le hazai pályán 5:3-ra, míg az ifjúsági együttesünk magabiztos, 4:0-s sikert aratott. A felnőttek az ötödik, az ifik a hetedik helyről várják a folytatást. A hölgyeknél az Ipartechnika Győr látogatott volna a Fradihoz, azonban a mérkőzés elmaradt. "Az Ipartechnika Győr SE halasztási kérelemmel fordult felénk, mi viszont a mérkőzés lejátszását tűztük ki elsődleges célként. A két csapat emiatt nem tudott megegyezni a találkozó egy később időpontban történő megrendezése mellett, ezért a Szuperliga 11. fordulójának mérkőzése elmaradt" – mondta Mátraházi István szakosztályvezető. A szabályok értelmében a Ferencváros csapatai kapták a két pontot, ezzel pedig mind a felnőtt, mind az ifjúsági csapatunk megőrizte első helyét a tabellán. TEKE Férfi Szuperliga, 13. forduló Felnőtt: FTC-Ajka 5:3 Ifjúsági: FTC-Ajka 4-0 Női Szuperliga, 11. forduló Felnőtt: FTC-Ipartechnika Győr SE 8:0 Ifjúsági: FTC-Ipartechnika Győr SE 4:0

arizona teke győr tv

2022. 03. 28., hétfő, 16:01 Az utolsó fordulóban ugyan kikaptak a kaposvári tekések Győrben, de így is a nyolcadik helyen zárták a szezont, és jövőre is az élvonalban szerepelhetnek. A férfi teke Szuperliga utolsó fordulójában Győrben léptek pályára az Investment Közutasok Kaposvári TK tekései. Az első sorban jól kezdtek a kaposváriak, Pintér és Bóka is nyerte az első szettet, sőt Pintér a másodikat is és ezzel 38 fás előnybe került. A másik két szettet ellenfele nyerte, de a vendégjátékos előnyéből egy fa megmaradt, mellyel megszerezte a csapatpontot. Bóka ugyan kiegyensúlyozottan játszott, a harmadik és negyedik szettben nem volt esélye a remeklő Danóczy ellen. Egy sor után a hazaiak 47 fás előnyt szereztek. A második sorban Horváth és Nagy is megszerezték a pontot. Horváth gyengébben kezdett, viszont a második és harmadik szettben jelentős előnybe került, amiből 15 fát megtartott a végére. Nagy az első három szettből kettőt nyert, egyet döntetlenre hozott, mellyel biztos volt a pont, az utolsó szettben visszaesett a játéka, így ellenfele tudott faragni hátrányából.