Arany Ára Grafikon

Dorog Haladás Élő Közvetítés / Dorogon A Haladás – Élő Közvetítés – Az Első Félidő Derekán Vezetnek A Szombathelyiek - Hírnavigátor

• Dorog haladás élő közvetítés online

Bosnjak fájlalja a lábát, de folytatja. A szünetben cserélt a Dorog, Nagyházi Dávid helyére Csillag Dárius állt. 46. perc: elkezdődött a második félidő. Nagy küzdelmet és jó játékot hozott az első félidő (Fotó: Hagymási Bence/24 Óra) A második se legyen rosszabb! Vége az első játékrésznek. Egy perc a ráadás. 43. perc: egy bal oldali beadást követően Belányi véd nagyot, láthatóan meglepte a kapu bal oldalába tartó labda. 40. perc: Csilust figyelmezteti szóban a játékvezető, a hazai szurkolók most az elmaradt sárgát reklamálják. 37. perc: Kiss lő jobbról az oldalhálóba. Még tart a szájkarate a hazai drukkerek és a negyedik játékvezető, Szigetvári Márk között. 34. perc: Lénárt kap sárgát, majd a a Haladás a szabadrúgás után rögtön eladja a labdát. A kontra végén Girsik esik el gyanús körülmények között a tizenhatoson belül, de nincs sípszó. A dorogi szurkolók háborognak, talán nem ok nélkül. Különösebb panaszunk nem lehet a meccsre, lüktető a játék, a gól mellett helyzeteket és szép egyéni megoldásokat is láthatunk.

Hit gyülekezete

2022. 02. 08. 18:39 Folyt egy kis vér a Dorog-Kerület után Aluljáróból történt a támadás. 2022. 01. 26. 20:18 Védőt igazolhat a Szpari, távozót jelentett be a Dorog Képernyőn a Vasas-DVTK. 2022. 18. 20:14 Két játékossal erősített a Kecskemét, változásról számolt be a Vasas Orosz csapattal találkozott a Szeged, távozót jelentett be a Dorog. 2022. 07. 19:30 Eldőlt az NB II-es gólkirályjelölt sorsa, erősített a Békéscsaba és a Dorog Távozókat jelentett be a Haladás, a Siófok és a Kerület. 2021. 12. 09. 18:17 Érdekesen letakarított pályán nyert 40 év után az ETO - videó A kapus szerint okosan játszottak. 2021. 13:17 Dorog: ennek a döntésnek minden szurkoló örülni fog Hivatalos bejelentés. 2021. 11. 03. 10:39 Hogyan tudott az edzője nélkül hengerelni a Vasas? Ez már nagyon nem a tavalyi csapat. 2021. 10. 31. 15:54 Bajban a Vasas: pozitív teszteket produkáltak az edzők 17 órakor kezdenek a Dorog ellen. 2021. 27. 10:52 Vereséggel avatta fel a Dorog a részlegesen felújított stadionját Érzelmi nyomást gyakorolt az egyesület.